Volonterski klub Zvrk održao predavanje o Prijenosu programa na nove generacije

Autor: Mia Bilić, 4. 10. 2018.

U utorak, 2. listopada, održano je kratko predavanje o programu školskog volonterskog kluba Zvrk.

Školski volonterski klub Zvrk u suradnji s Proni centrom izložio je aktivnosti i akcije koje su odradili prošle godine i tim načinom novim učenicima škole pokazao volonterski program. Učenici - volonteri iznijeli su svoja iskustva i time dali do znanja koliko smo zajedničkim snagama, radom uz druženje i smijeh uspješno volontirali.
Drago nam je da smo prošle školske godine koz ove događaje uspjeli motivirati učenike te se nadamo osvježenim novim volonterskim snagama, što svakako  doprinosi daljnjem razvoju, ali i potvrđuje značaj i vrijednost postojanja školskog volonterskog kluba.

Ovim putem pozivamo sve učenike, roditelje i profesore da se "zavolontiraju" u klub i budu dio Zvrka. Profesori kojima se možete javiti su: Mia Bilić, Tihana Mudrovčić i Igor Farbaš.

Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci / Stanka Vraza 15, HR-32100 Vinkovci / www.ss-tehnicka-rboskovica-vk.skole.hr / tsvk@ss-tehnicka-rboskovica-vk.skole.hr