Dan kravate

Autor: Tihana Mudrovčić, 18. 10. 2021.

U ponedjeljak, 18.listopada 2021. obilježili smo Dan kravate u školi.

Mnogi nastavnici i učenici upriličili su ovaj dan nošenjem ovog izvorno hrvatskog modnog dodatka.

Kroz radionice na nastavi Sata razrednika, Engleskog i Hrvatskog jezika učenici su se upoznali sa zanimljivim činjenicama o samim počecima kravate, te su učili  različite načine kako svezati kravatu.

U holu škole su također izloženi plakati učenika 3.f i 4.g razreda, kao i QR kodovi uz pomoć kojih su učenici mogli riješiti Kahoot kvizove, te se upoznati sa zanimljivostima o kravati na hrvatskom i njemačkom jeziku.

Nastavnice koje su sudjelovale u organizaciji i provođenju: Mirela Dobutović, Katarina Josić, Marija Barac, Željka Golek i Tihana Mudrovčić.

Fotografije možete pogledati u Galeriji:

Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci / Stanka Vraza 15, HR-32100 Vinkovci / www.ss-tehnicka-rboskovica-vk.skole.hr / tsvk@ss-tehnicka-rboskovica-vk.skole.hr